Exilis sejas RF-aparātliftings.

Bioloģiskie novecošanās procesi izteikti sākas pēc 50 gadiem, kaut gan pirmās pazīmes var parādīties jau pēc 25 gadiem un vēl agrāk. Pakāpeniski samazinās ādas elasticitāte, sāk veidoties krunciņas, ādas kolagēnu šķiedras zaudē izturību, āda izstiepjas, parādās tauku nogulsnējumi, galvenokārt uz vaigiem un pazodē – ,,slavenais” dubultzods.

Cilvēce pielikusi ne mazums pūļu, lai atrastu visefektīvākos un pārliecinošākos veidus, kā saglabāt jaunību. Savs vārds šajā lietā sakāms teju ikvienam – gan uztura speciālistiem, gan ķirurgiem, gan endokrinologiem, gan psihologiem. Ja Tev šķiet, ka visi ir sazvērējušies ar saviem padomiem, un TU apsver iespēju ķerties pie kāda ekstrēmāka pārvērtību līdzekļa, iesākumā izmēģini RF-aparātliftingu! Tā ir nesāpīga procedūra ar aparātu Exilis, kas uz zemādas tauku šūnām vienlaikus iedarbojas gan ar ultraskaņu, gan ar augstas frekvences siltumu. Rezultātu nebūs jāgaida ilgi – kombinētā iedarbība izjauc tauku fibrozās struktūras un liek tām šķelties, sniedzot pamanāmu rezultātu.

Atgūsti savas sejas jaunību un skaistumu lieliskas procedūras rezultātā – veic RF-aparātliftingu ar efektīvo Exilis aparātu! EXILIS ir jaunākās paaudzes unikāla tehnologija, kas apvieno sevī augstfrekvences enerģijas un ultraskaņas iedarbību.

Veicot sejas RF-liftingu ar Exilis aparātu – nostiprinās Jūsu sejas audi, paaugstinās ādas tonuss un turgors, tiek likvidētas sīkās un vidējās krunciņas, āda kļūs gluda un samtaina, efektīvi sašaurina poras, likvidē tauku veidojumus zoda rajonā, uzlabo audu mikrocirkulāciju un metabolismu, aktivizē limfas atteci un drenāžu, atjauno sejas kolagēna audus, kas nodrošina izcilu efektu kā arī likvidē nokareno ādu.

Pateicoties Exilis RF-aparātliftingam, maksimāli ideālu rezultātu iespējams sasniegt ļoti īsā laika posmā!

Procedūra ir absolūti nesāpīga, jo dziļo audu sasildīšanas laikā, āda vienlaicīgi tiek arī dzesēta, kas nodrošina komfortu katras procedūras laikā.

Kopējais procedūras ilgums aptuveni 1 stunda (ar sagatavošanos procedūrai), procedūra ar Exilis aparātu 30 – 40 min.

Maksimāli ideālam rezultātam nepieciešams iziet četru-sešu procedūru kursu (atkarībā no problēmas sarežģītības pakāpes)


Mēs varam Jūs padarīt jaunākas!