Lūpu kontūrplastika

Mūsu klīnika piedāvā – lūpu kontūrplastiku
1. lūpu kontūru korekcija

  2. lūpu asimetrijas korekcija

  3. lūpu apjoma korekcija

Lūpas ir īpaša un izteiksmīga mūsu sejas daļa. Apjomīgas un pilnīgas lūpas vienmēr tikušas uzskatītas par skaistuma un seksualitātes etalonu. Diemžēl ne katram daba ir dāvājusi tādas lūpas. Šodien estētiskā medicīna var palīdzēt katrai sievietei iegūt šo juteklisko akcentu uz sejas. Mēs rekomendējam šo procedūru dabiskās formas uzlabošanai un korekcijai.

Kādos gadījumos iesakam
1. Tievas lūpas, krokas un grumbas ap lūpām
2. Lūpu asimetrija
3. Vecuma izmaiņu rezultātā agrākā apjoma zudums
4. Augšlūpas un apakšlūpas apjoma neatbilstība
5.Iedzimts lūpu defekts.
6. Tieva un īsa augšlūpa-smaida defekts

Arvien lielāku popularitāti iegūst kontūrplastikas metode ar injekciju palīdzību. Tas ļauj piešķirt lūpām nepieciešamo apjomu vai koriģēt formu bez ķirurģiskas iejaukšanās. Visizplatītākais lūpu palielināšanas veids ir filleru injekcijas.
Filleri – tie ir preparāti , kas ir veidoti uz hialuronskābes bāzes.
Hialuronskābe ir dabiska cilvēka ādas komponente un spēlē svarīgu lomu ūdens līdzsvara uzturēšanai. Hialuronskābei piemīt augsta drošības pakāpe.
Mūsdienu preparāti ir izstrādāti ņemot vērā lūpu specifiskās anatomiskās īpatnības, kas ļauj minimizēt jebkādus riskus, kas saistīti ar lūpu palielināšanas procedūrām. Gēli ir elastīgi un strukturēti tā, lai pielāgotos lūpu mīmisko kustību spektram un kosmētisko efektu ļautu saglabāt 6 -9 mēnešus. Preparāta izvadīšanas ātrums no organisma atkarīgs no katra pacienta individuālajām īpatnībām un vielmaiņas.

Preparāti
Mūsu klīnikas speciālisti savā darbā izmanto Bioformula (Itālija) ražotos preparātus Evanthia 20 2,0%-1ml
www.bioformula.it

Procedūras norise
Lūpu palielināšana ar filleriem ir ambulatora procedūra, ko veic sertificēts apmācīts ārsts. Procedūra aizņem apm. 20-30 minūtes.
Nepieciešamības gadījumā procedūras sākumā ārsts veic anestēziju – tas ir vai nu anestezējošais krēms (parasti tiek izmantots krēms “Emla”), vai virsmas anestēzija,vai anestezējoša injekcija.
Atbilstošs preparāts katram pacientam tiek izvēlēts individuāli, ņemot vērā pacienta lūpu īpatnības un risināmās problēmas būtību. Pēc atsāpināšanas, ārsts ar smalku adatiņu ievada preparātu ādā pie lūpu sarkanās malas. Pēc injekcijas tiek veikta viegla masāža, ar mērķi vienmērīgi sadalīt gēlu lūpu audos.
Rezultāts redzams uzreiz, tomēr pilnīgu estētisko efektu varēs redzēt, kad pāries tūska. Parasti tas notiek 1-2 dienu laikā. Nepieciešamības gadījumā pēc 7-10 dienām veic korekciju.

Ierobežojumi
Pēc lūpu kontūrplastikas vai korekcijas 1-2 nedēļas jāatturas no pirts, saunas un solārija apmeklējuma. Apmēram diennakti ieteicams atturēties no aktīvas mīmikas un , diemžēl arī no skūpstīšanās.
Pirmajās dienās pēc filleru ievadīšanas lūpas jāapstrādā ar antiseptiķi , lai novērstu iespējamo iekaisumu injekciju vietās. Ja iespējams jāatsakās no dekoratīvās lūpu kosmētikas lietošanas.

Kontrindikācijas
grūtniecība,
krūts barošanas periods,
herpes vīrusu infekcijas,
ādas saslimšanas procedūras veikšanas zonā,
vīrusu slimības aktīvajā fāzē

Individuālās kontrindikācijas:
dažādas izcelsmes dermatīti,
autoimūnās saslimšanas,
apstrādājamajās zonās iepriekš ievadīti citas izcelsmes sintētiskie filleri
individuāla nepanesamība

Blakusefekti
dažreiz var rasties lokāls asinsizplūdums injekciju vietās, kas izraisa vieglu diskomfortu un sāpīgumu.
audu sabiezējumi lūpās, kas var veidoties, ja pacients nav ievērojis ārsta rekomendācijas
izteikta tūska un sāpīgums pēc procedūras, kam jāpāriet maksimums nedēļas laikā. Ja sāpīgums un tūska nepāriet tad noteikti jāvēršas pēc palīdzības pie ārsta.
Procedūra nav paredzēta pacientiem, kuri vēlas lielas un nedabīgas lūpas.

 

Estētiskās medicīnas un kosmetoloģijas ekskluzīvi premium klases produkti – BIOFORMULA®

BIOFORMULA®(Itālija) – 30 gadu pieredze augstvērtīgu estētiskās medicīnas un kosmetoloģijas preparātu pētījumos, izstrādē un ražošanā.

BIOFORMULA® – visi preparāti ir izstrādāti un ražoti Itālijā un apstiprināti Itālijas veselības aizsardzības institūcijās.

BIOFORMULA® – rūpīga dabīgo izejvielu atlase, nopietni zinātniskie pētījumi, pastāvīga sadarbība ar augsti kvalificētiem klīniku speciālistiem un universitāšu zinātniekiem daudzās pasaules valstīs.

BIOFORMULA® produkcijas ražošanā netiek izmantoti konservanti, krāsvielas, aromatizatori, netiek veikti eksperimenti ar dzīvnieki. Visi ražošanas komponenti ir absolūti nekaitīgi patērētājiem un apkārtējai videi.

BIOFORMULA® darbojas ievērojot visus pastāvošos likumdošanas normatīvos aktus un standartus izmantojot mūsdienīgas ražošanas iekārtas un uzkrāto zinātnisko un tehnisko potencialu. Ražošanas process tiek rūpīgi kontrolēts un produkcija atbilst visiem Eiropas standartiem – ražošanas, kvalitātes, drošuma (GMP, ISO un CE).