Onkoloģija
Sertificēts ārsts onkologs. Latvijas onkologu asociācijas biedrs. Onkologa darba pieredze no 1983.gada.Specializējies ādas veidojumu diagnostikā,kā arī to noņemšanā izmantojot lāzeri.

Apguvis viroterapijas pielietošanu pie onkoloģiskām saslimšanām. Klīnikā konsultē pacientus onkoloģisko saslimšanu gadījumos par terapijas iespējām.

Triecienviļņu terapija

Pirmais Latvijā 2008.gadā ieviesa triecienviļņu terapiju. Šo gadu gaitā iegūtā pieredze ļauj sekmīgi ārstēt daudzas kaulu-locītavu saslimšanas,saišu un cīpslu kalcinācijas problēmas,traumu radītas sekas.

No 2017.gada  ER klīnikas speciālistu rīcībā ir vienīgā Latvijā jaunākās paaudzes triecienviļņu terapijas iekārta DUOLITH SD1 Ultra.

Pateicoties šai unikālajai iekārtai ir ievērojami palielinājušās terapijas pielietošanas iespējas.Pirmoreiz ir iespējams pielietot triecinviļņu terapiju pie muguras sāpju un uroloģiskām problēmām,kā arī paveras plašas iespējas estētiskajā medicīnā.

Lāzermedicīna

Apguvis dazādu lāzeru tipu pielietošanu ķirurģijā un estētiskajā medicīnā.Veic ādas atjaunojošās procedūras,kā arī rētu un asinsvadu likvidēšanu.