Ādas atjaunošana ar lāzertehnoloģijām sevī apvieno anti-age procedūras, kuras tiek veiktas ar pēdējās paaudzes lāzeri Fotona (Slovenia).
Noteikti katra sieviete atceras laiku, kad skatoties spogulī bija sajūta, ka jaunība, skaistums un svaigums būs mūžīgi. Diemžēl gadi un laiks dara savu darbu un jaunība un ādas mirdzums paliek pagātnē.

Mēs visi zinām, cik kaitīgi ādai ir tādu faktoru ietekme, kā aktīvs saules starojums, ziemas aukstums un rudens mitrums, slikta ekoloģija, vitamīnu trūkums, sauļošanās salonu apmeklēšana, smēķēšana utt.
Tas viss izraisa priekšlaicīgu ādas novecošanos (samazinās ādas tonuss un elastība, parādās grumbas, paplašinās asinsvadi un ādas poras, parādās pigmentācija, utt.) un Jūs vairs nepatīkat sev spogulī.

Mēģinot atgūt jaunību un skaistumu, Jūs noteikti esat izmēģinājusi neskaitāmus dārgus kosmētikas līdzekļus – bet vai esat sasniegusi rezultātus kādus gaidījāt? Šo produktu iespējas ir ļoti ierobežotas, un tās var nodrošināt jūsu ādu tikai ar papildu uzturu un mitrināšanu, kas, protams, ir ļoti svarīgi, taču novecošanās procesu tas nevar apturēt.

Tomēr parādās aizvien jaunas tehnoloģijas un metodes, kas ļauj sasniegt labus rezultātus bez operatīvās iejaukšanās.

Jūs noteikti zināt, ka pastāv modernas unikālas lāzera tehnoloģijas, ar kuru palīdzību Jūs varat atrisināt ādas novecošanās problēmas.

Jaunākās ādas atjaunošanas metodes ar Fotona lāzeri

Jaunākās lāzera tehnoloģijas ar Fotona lāzeri ļauj sasniegt izcilus rezultātus ādas atjaunošanā: izlīdzināt un savilkt ādu, atbrīvoties no grumbām, paplašinātiem asinsvadiem, hiperpigmentācijas, rētām. Tas saglabās ādas skaistumu un jaunību. Fotona unikālajai patentētajai sejas un ķermeņa ādas kopšanas tehnoloģijai nav analogu – sākot no ādas atjaunošanas līdz rētu noņemšanai.

Ādas atjaunošanas lāzera tehnoloģijas, izmantojot Fotona lāzeru, nodrošina izcilus rezultātus, kas daudzos gadījumos ir līdzvērtīga ķirurģiskajai iejaukšanai.

Fotona lāzera procedūru mērķis ir izlīdzināt ādas reljefu, uzlabot ādas izskatu un iegūt liftinga efektu.

 

Ādas atjaunojošās lāzerprocedūras

 • Virspusēja ādas ekspress atjaunošana: SMOOTH režīms
 • Lāzerpulēšana, pīlings, slīpēšana
 • Virspusējs ādas liftingsPiano režīms
 • Dziļais ādas liftings – Frac režīms 
 • Frakcionētā ādas atjaunošana

 

Virspusēja ādas ekspress atjaunošana: SMOOTH režīms

Jaunībā jūsu āda vienmēr izskatās svaiga un mirdzoša, diemžēl gadu gaitā parādās grumbas un pigmentācijas, paplašināti asinsvadi un poras, āda kļūst blāvāka un zaudē svaigumu un elastību.

Fotona lāzers piedāvā jaunāko, ērtāko un efektīvāko ādas virspusējas atjaunošanas metodi – SMOOTH režīmu.

Procedūra dod lielisku rezultātu ādas atjaunošanai, tās kvalitātes uzlabošanai, reljefa izlīdzināšanai un ādas krāsas atjaunošanai. Tajā pašā laikā jums nebūs jāmaina ierastais dzīvesveids un jebkurā pasākumā Jūs izskatīsities neatvairāma!

Fotona SMOOTH režīma procedūras apraksts

Fotona SMOOTH procedūra sniedz tūlītējus rezultātus ar minimālu rehabilitācijas periodu. Lāzera stars nokļūst vidējos ādas slāņos attīrot to no vecajām šūnām. Sākas aktīva reģenerācijas procesu stimulācija, kā rezultātā veidojas jaunas šūnas, kolagēna un elastīna šķiedras kļūst blīvākas, izlīdzinās sīkās grumbiņas.
Procedūras rezultātā uzlabojas ādas izskats un krāsa, tā izskatās svaigāka, gludāka un kļūst stingra un elastīga. Atjaunošanās process ilgst apmēram 3-5 dienas, kad ir neliela ādas lobīšanās, bet tūlīt pēc procedūras jūs varat atgriezties pie parastā dzīvesveida.

Pēc procedūras var būt neliels ādas apsārtums, kas neprasa nekādu ārstēšanu.
Īslaicīga tūska pēc procedūras rodas ādas audu sasilšanas dēļ, kas rada ādas liftinga efektu. Procedūras rezultāts ilgst apmēram sešus mēnešus.

Procedūru var atkārtot pēc 5 līdz 6 mēnešiem.

 

Lāzerpulēšana, pīlings, slīpēšana

Lāzerpulēšana, pīlings, slīpēšana ar Fotona lāzeri uz šodienu ir viens no ātrākajiem un drošākajiem veidiem kā atjaunot ādas stāvokli, izlīdzināt nelīdzenumus un rētas, samazināt vai likvidēt pigmentāciju, izlīdzināt grumbas un atrisināt citas ādas problēmas

Indikācijas:

 • Blāva sejas krāsa
 • Nelīdzens ādas reljefs, sīkās un vidējās grumbas
 • Paplašinātas ādas poras
 • Postakne rētas
 • Dažādas izcelsmes rētas, ādas bojājumi, strija
 • Pigmentēti plankumi utt.

Ikviens vēlas izskatīties tā, lai  patiktu ne tikai sev, bet arī apkārtējiem. Mūsdienu dzīves ritmā ne vienmēr ir laiks pievērst pietiekamu uzmanību savai ādai, kurai nepieciešama uzmanība un kopšana.
Sausa āda, pelēcīga sejas krāsa, grumbas, palielinātas poras, nevienmērīgs ādas reljefs, pigmentācijas ir galvenās ādas novecošanās pazīmes.
Viena no populārākajām lāzera atjaunošanas procedūrām ir lāzera pulēšana.

Ādas pulēšana ar Fotona lāzeri

Šī ir praktiski nesāpīga lāzera procedūra – ādas atjaunošana un izlīdzināšana bez ādas bojājuma.

Ar Fotona lāzera pulēšanu lāzera stars iekļūst sejas un ķermeņa ādas virsmas slāņos (līdz 15 mikronu dziļumam), kas ļauj maigi noņemt atmirušās epidermas šūnas, izlīdzināt nelielus nelīdzenumus, attīrīt poras, likvidēt virspusējas pigmentācijas un rētas. Pulēšana ar lāzeru uzlabo ādas optiskās īpašības, piešķirot sejai svaigu un veselīgu sejas krāsu.

Kā norit lāzera pulēšanas procedūra
Intensīvas gaisa plūsmas atdzesēšanas dēļ lāzera sistēmā procedūra ir praktiski nesāpīga un nav nepieciešama iepriekšēja sagatavošana. 1-2 dienas pēc procedūras var būt apsārtums, neliela ādas lobīšanās, neliels pietūkums.
Tā ir normāla ādas reakcija, kura izzūd pati par sevi.

Procedūras rezultāts saglabājas 6 – 10 mēnešus (atkarīgs no ādas stāvokļa pirms procedūras).

ER klīnikā lāzerpulēšana tiek veikta gan kā pastāvīga procedūra, gan kompleksā ar citām atjaunojošām lāzerprocedūrām un procedūrām injekciju tehnikā – hialuronskābe, polinukleotīdi, autoplazma u.c..

Ieteikumi pirms procedūras
2-3 nedēļas pirms procedūras izvairieties no intensīvas sauļošanās un solārija apmeklējumiem. Nedēļu pirms procedūras neveiciet manipulācijas, kuras var traumēt ādu – dermabrāziju, pīlingus u.c..

Lāzera ādas pīlings ar Fotona lāzeri.
Procedūras laikā lāzera stars iekļūst dziļākajos ādas slāņos (līdz 50 mikroniem). Lāzera pīlinga princips ir ādas virsējo slāņu noņemšana ar lāzera staru, vienlaikus sildot dziļākus audus, kas noved pie reljefa izlīdzināšanas un audu liftinga. Vecās šūnas tiek notīrītas, stimulēts atjaunošanās process un jaunu ādas šūnu augšana, aktivizēta kolagēna un elastīna šķiedru sintēze.

Rehabilitācijas periods ilgst apmēram 3-5 dienas, un to pavada neliels ādas apsārtums, 2-3 dienas pēc procedūras parādās ādas lobīšanās, un pēc 5-6 dienām –  ādas krāsa kļūst svaiga un izzūd redzamie defekti.

Iegūtā rezultāta ilgums ir atkarīgs no ādas stāvokļa pirms procedūras un ilgst 8 – 12 mēnešus.

Lāzerslīpēšana

Pie lazerslīpēšanas ādas slānis tiek noņemts līdz bazālai membrānai, ar vienlaicīgu dziļo ādas struktūru sildīšanu, kas nodrošina reģenerācijas procesu stimulēšanu dziļajā dermā. Atjaunošanā process ilgst 12-14 dienas. Āda šajā laika izskatās kā pēc ilgstošas un intensīvas sauļosanās – kā pēc saules apdeguma. Parādās virspusējs aplikums un 1-2 nedēļu laikā notiek ādas lobīšanās. Parasti pēc procedūras īpaša ārstēšana nav nepieciešama.

 

Virspusējs ādas liftings – Piano režīms

Gadu gaitā, kā arī ārējo faktoru ietekmē āda zaudē elastību, samazinās turgors un parādās grumbas.
Fotona lāzera Piano režīms nodrošina ādas sildīšanu līdz vidējam slānim kā rezultātā tiek stimulēta jaunu kolagēna un elastīna šķiedru sintēze.
Uzreiz pēc procedūras āda atgūst dabisko mirdzumu.
Procedūras rezultātu ietekmē ādas stāvoklis pirms procedūras un, protams, cilvēka dzīvesveids, tostarp sliktie ieradumi.
Atkarībā no sākotnējā ādas stāvokļa, lai sasniegtu ilgstošu rezultātu, ir nepieciešamas
2-3 procedūras ar 3-4 nedēļu intervālu.
Jo vairāk kolagēna un elastīna šķiedras tiek atjaunotas, jo ilgāk āda būs “svaigāka”.
Pēc procedūru kursa efekts saglabājas līdz pat gadam.
Piano režīms bieži tiek kombinēts ar citām lāzera atjaunojošām procedūrām.
Lai uzlabotu un palielinātu efekta ilgumu, ieteicams to kombinēt ar hialuronskābes, autoplazmas, polinukleotīdu un botulīna terapijas injekcijām.
Procedūra ir nesāpīga, un pacients neizjūt diskomfortu.

 

Dziļais ādas liftings – Frac režīms

Fotona lāzera Frac režīms  nodrošina dziļu ādas slāņu sasilšanu, kas izraisa aktīvu kolagēna un elastīna šķiedru sintēzi ar izteiktu ādas liftinga efektu.

Atkarībā no ādas stāvokļa pirms procedūras, lai panāktu labu efektu, ir nepieciešams 2-3 procedūru kurss ar 3-4 nedēļu intervālu.
Pēc procedūru kursa efekts ilgst vairāk nekā gadu.

 

Frakcionētā ādas atjaunošana ar Fotona lāzeri

 Indikācijas:                                                                                                   

 • Nevienmērīgs ādas reljefs
 • Samazināts ādas tonuss un paplašinātas poras
 • Vārnu kājiņas” ap acīm, grumbas uz augšlūpas
 • Hiperpigmentācija, rētas, strijas utt.

Ko sieviete vēlas? Protams, būt mūžīgi jaunai, skaistai un iekārojamai, un vienmēr sajust uz sevi vērstus apbrīnojošus skatienus. Diemžēl novecošanās process ir neatgriezenisks, un parādās ar vecumu saistītas problēmas. Mūsdienās nav nepieciešams izmantot plastikas ķirurga pakalpojumus, lai iegūtu vēlamo izskatu. Jaunākās lāzera tehnoloģijas ļauj sasniegt labus rezultātus arī bez operācijas.

Fotonas lāzera frakcionēta ādas atjaunošanas procedūra stimulē reģenerācijas procesus dziļajos ādas slāņos un ir ieteicama jebkurā vecumā.
Procedūru var veikt jebkuram ādas tipam.

Lāzera stars tiek virzīts caur īpašu frakcionēšanas režģi, kas sadala lāzera staru vairākos mikrostaros. Rezultātā tiek veikta punktveida iedarbība, kas izsauc ādas mikrotraumas – “tiek izurbti mikro caurumiņi”. Apkārtējie audi tiek pakļauti intensīvai siltuma iedarbībai, kas savukārt veicina kolagēna un elastīna sintēzi, kā arī jaunu zemādas asinsvadu izveidi. Notiek reģenerācijas procesu aktivācija dziļākajos ādas slāņos. Pateicoties aktīvai  kolagēna un elastīna sintēzei parādās izteikts liftinga efekts. Atjaunojas ādas elasticitāte, izzūd rievas un grumbas,sašaurinās ādas poras, atjaunojas ādas krāsa, tā kļūst maiga, mirdzoša un zīdaina

Atjaunošanā process ilgst 5-7 dienas.

Pēc procedūras pacients sajūt nelielu dedzinošu sajūtu un parādās neliels pietūkums. Aptuveni 2-3 dienas pēc procedūras āda izskatās kā pēc saules apdegumiem – var saglabāties izteikta hiperēmija, pietūkums, bet viss pilnībā izzūd bez īpašas ārstēšanas.

Viegla iedeguma efekts saglabājas apmēram 2 nedēļas.

Procedūru kurss ir atkarīgs no ādas stāvokļa pirms procedūras: 2-3 procedūras ar 1-2 mēnešu intervālu.

Ja nepieciešams, vienmēr varat konsultēties ar ārstu, kurš veica procedūru.                                                                                                                    


Fotona lāzera procedūras ir optimālākās lāzera procedūras tiem, kas vēlas atjaunot sejas ādu bez plastiskā ķirurga
iejaukšanās.