FT ādas lāzeratjaunošana-rejuvenācija.

Jaunākās Fotonas lāzeru tehnoloģijas nodrošina nepārspējamu rezultātu ādas atjaunošanā – atjauno tonusu, elasticitāti, palīdz atbrīvoties no krunciņām un grumbām, saglabā Jūsu ādas jaunību.

Visi mēs zinām, cik kaitīgi iedarbojas uz ādu tādi faktori kā saules stari, ziemas aukstums un rudens mitrums, slikta ekoloģija, vitamīnu trūkums, mokošās dietas un smēķēšana. Visi šie faktori izsauc priekšlaicīgu ādas novecošanu (grumbas, paplašinātas ādas poras, nekorekts sejas ovāls, ādas tonusa un elasticitātes zudums u.c.) un Jūs vairs nepatīkat sev spogulī. Mēģinot atgriezt jaunību un skaistumu Jūs noteikti esat izmēģinājuši neskaitāmus dārgus kosmētiskos līdzekļus un procedūras – bet vai Jūs ieguvāt rezultātu? Varbūt Jums ir ienācis prātā, ka šo līdzekļu iespējas ir visai ierobežotas un viņi Jūsu ādai var nodrošināt tikai papildus barošanu un mitrumu (kas protams ir ļoti svarīgi), kā rezultātā tikai palēlinās novecošanas process uz īsu laiku.

Noteikti Jūs zinat, ka eksistē mūsdienīga unikāla FT lāzertehnoloģija, ar kuras palīdzību īsā laikā ir iespējams atrisinat Jūsu ādas novecošanas problēmas.

FT ādas lāzeratjaunošanas tehnoloģija apvieno sevī anti-age procedūras, kuras tiek veiktas ar Fotonas lāzeriem. Šī unikālā tehnoloģija sniedz iespēju iegūt izcilu rezultātu ādas atjaunošanā, kas daudzos gadījumos ir līdzvērtīga ķirurģiskai sejas plastikai.

FT ādas lāzeratjaunošanas tehnoloģija sevī ietver ādas atjaunošanu ar mērķi izlīdzināt ādas reljefu, liftinga efektu un ādas izskata uzlabošanu. Efekts saglabājas līdz 1 gadam.

Fotonas lāzeratjaunošanas procedūras:

FT virspusēja ekspress ādas atjaunošana-smooth režīms.
FT lāzerpīlings -“aukstais” un “karstais”
FT lāzerslīpēšana

Dziļo ādas lāzeratjaunošanas procedūru mērķis ir panākt ādas restrukturizāciju un jaunu kolagēna šķiedru veidošanos.Rezultāts pēc šīm procedūrām ir daudz izteiktāks un saglabājas 3-5 gadus.

Fotonas dziļās ādas atjaunošanas proceduras:

FT dziļā ādas lāzeratjaunošana
FT frakcionētā ādas lāzeratjaunošana

 

FT virspusēja ekspress ādas atjaunošana-smooth režīms.

Indikācijas:

Blāva sejas krāsa
Mazas un sīkas grumbiņas
Poraina āda
“Vārnu kājiņas”
Nekorekts sejas ovāls.

Kad Jūs esat jauni,Jūsu āda vienmēr izskatās svaiga un mirdzoša.Diemžēl ar gadiem sāk parādīties grumbiņas,krunkas,paplašinās ādas poras,parādās ap acīm “vārnu kājiņas”,āda kļūst blāva un zaudē mirdzumu.Lai saglabātu savu jaunību un pievilcību nākas pielikt arvien vairāk pūļu un tērēt arvien vairāk laika(kura nekad nav) un līdzekļu.Ielūgums uz kādu pasākumu izraisa bailes un nervozitāti,nevis prieku.Vajag tikai stādīties priekšā,cik daudz laika un spēka tiks ziedoti,lai izskatītos neatvairāmi.Sagatavošanās pasākumam būs daudz ilgāka nekā pats pasākums un par kādiem svētkiem var būt runa,ja iegūtais rezultāts Jūs neapmierina.

Fotona piedāvā jaunāko,ērtāko un efektīvāko metodi – FT virspusējā ekspress ādas atjaunošana-smooth režīms.Procedūra nodrošina tūlītēju izteiktu ādas atjaunojošu rezultātu,ādas kvalitātes uzlabošanos,ādas reljefa izlīdzināšanos,ādas krāsas atjaunošanos,pie tam Jums nebūs jāmaina ierastais dzīves ritms.Savā pasākumā Jūs būsiet neatvairāma !

Procedūras apraksts:

FT smooth režīma procedūra sniedz tūlītēju rezultātu ar minimālu reabilitācijas periodu.Procedūras rezultātā notiek ādas apjoma samazināšanās,pateicoties tam āda izskatās tvirtāka,sīkās grumbiņas izlīdzinās,uzlabojas ādas izskats un krāsa,āda kļūst gluda un elastīga.Procedūras rezultāts saglabājas apm.pusgadu.Lāzera stars iedarbojas uz ādas virspusējiem slāņiem,kā rezultātā notiek kolagēna un elastīna šķiedru saraušanās.Īslaicīga tūska pēc procedūras rodas dēļ ādas audu sakaršanas,bet vienlaicīgi tā pastiprina ādas liftinga efektu.Atjaunošanās process ilgst apm.3-5 dienas,kad ir neliela ādas lobīšanās,bet uzreiz pēc procedūras var atgriezties ikdienas gaitās.Apmēram 12 stundas pēc procedūras tiek novērots ādas apsārtums un neliela tūska,kas pāriet bez speciālas terapijas.Procedūru iespējams atkārtot  3-6 mēnešu laikā.

FT lāzerpīlings

Indikācijas:

Blāva sejas krāsa
Mazas un vidējas grumbiņas
Poraina āda
“Vārnu kājiņas”
Nekorekts sejas ovāls

Katrs cilvēks vēlās izskatīties tā, lai patiktu ne tikai sev,bet arī apkārtējiem.Pilsētas dzīves ritmā ir grūti labi un jauneklīgi izskatīties ,un ne vienmēr ir laiks pievērst uzmanību savai ādai,kurai tomēr ir nepieciešama uzmanība un kopšana.Grumbas,paplašinātas ādas poras,ādas sausums,nelīdzens ādas reljefs,pelēcīga ādas krāsa-galvenās ādas novecošanās pazīmes pilsētas iedzīvotājiem.Atbrīvoties no šīm parādībām un atgūt samtainu,mirdzošu un līdzenu ādu palīdzēs mūsdienu lāzerkosmetoloģijas efektīvākā un drošākā procedūra -FT lāzerpīlings.

Lāzerpīlinga procedūras ietekmē tiek izlīdzinātas krunciņas,sīki nelīdzenumi,rētas.Āda tiek attīrīta no atmirušajām ādas šūnām,attīrās poras. Pēc procedūras āda izskatās tvirta un elastīga,uzlabojas tās gaismas atstarojošās īpašibas,atjaunojas veselīga ādas krāsa.FT lāzerpīlinga procedūra palīdzēs ilgstoši saglabāt ādu gludu un jauneklīgu.

Aukstais lāzerpīlings.

Galvenais mērķis ir momentāla ādas izlīdzināšana un ”samtainas ādas” efekta sasniegšana.Pie aukstā lāzerpīlinga lāzera stars kārtu pa kārtai iztvaicē ādas virsējo slāni to izlīdzinot.Atjaunošanās process ilgst apm.3-5 dienas,kad ir novērojama neliela ādas virskārtas lobīšanās.Ieteicamais kurss ir 3-4 procedūras ar intervālu 2-3 mēneši.Pēc procedūras efekts saglabājas apm.pusgadu.

Karstais lāzerpīlings.

Arī karstais lāzerpīlings nodrošina ādas izlīdzināšanos,bet vienlaicīgi šī procedūra veicina izteiktu ādas liftinga efektu.Rezultāts ir redzams pakāpeniski un pieaug 2-3 mēnešu laikā.Karstā lāzerpīlinga procedūras efekts ir vairāk izteikts un saglabājas daudz ilgstošāk.

FT karstā lāzerpīlinga laikā lāzera stars ne tikai iztvaicē ādas virsējos slāņus,bet arī pakāpeniski izsilda augšējos dermas slāņus.Ievērojamāki dziļāka lāzera stara iedarbība un ādas slāņa izkarsēšana nodrošina ādas apjoma samazināšanos (liftinga efekts) un atjaunošanās procesa aktivāciju.

Āda kļūst līdzena,tvirta,samtaina un elastīga,sejas ovāls kļūst vairāk izteikts,sīkās grumbiņas izzūd,bet dziļās izlīdzinās.Sejas āda sāk starot.

Atjaunošanās process ilgst apm.5-7 dienas,kad ir novērojama neliela tūska,apsārtums un ādas virskārtas lobīšanās.Ieteicamais kurss ir 1-3 procedūras.Pēc procedūras efekts saglabājas apm.gadu.

 

FT ādas lāzerslīpēšana.

Indikācijas:

ādas rejuvenācija
paaugstināts ādas blīvums un paplašinātas poras
visu veidu grumbas
blāva  un pelēcīga sejas ādas krāsa
«vārnu kājiņas»
neizteikts sejas ovāls
postakne rētas un rētaudi

Katra sieviete atceras to laiku,kad skatoties spogulī izjūti jaunību un skaistumu un sajūtu ka 18 būs vienmēr.Diemžēl gadi un laiks dara savu,bet jaunība un ādas mirdzums ir pagātnē.Pēs 25 gadiem uz sejas parādās pirmās ādas novecošanās pazīmes-mīmikas krunciņas,paplašinātas poras,krunciņas ap acīm.Arī dzīves situācijas atstāj savas pēdas uz sejas.Lai saglabātu jaunību gan sievietes,gan vīrieši pielieto dažādas kosmētiskas un plastiskas procedūras,kuras ir dārgas un nesniedz vēlamo rezultātu.Bet tehnoloģijas pilnveidojas un ir jaunas metodes,kas vēlamo rezultātu ļauj sasniegt bez operatīvās iejaukšanās.Vienu no mūsdienīgākajām metodēm piedāvā Fotona – lāzerslīpēšana.Šī metode dod iespēju pagarināt jaunību par pieciem,desmit un pat piecpadsmit gadiem.Katru dienu spogulī Jūs sveicinās jauna un pievilcīga sieviete.

Uzdāviniet sev un savai ādai jaunu dzīvi.

Lāzerslīpēšana ir efektīvākā metode ādas atjaunošanai ar izcilu ilglaicīgu rezultātu.Tā ir optimāla metode ādas rejuvenācijai tiem ,kas grib radikāli atjaunot sejas ādu neizmantojot plastiskā ķirurga pakalpojumus.Procedūra tiek veikta precīzi kontrolējot lāzera stara iedarbības dziļumu,kas nodrošina absolūti drošu procedūras gaitu.Lāzerslīpēšana palīdz atrisināt tādas problemas kā ādas novecošanu,ādas keratozi,pigmentāciju.Izcili rezultāti tiek iegūti arī striju un rētu ārstēšanā.

FT  lāzerslīpēšanas laikā lāzera stars ne tikai iztvaicē ādas virsējos slāņus,bet arī pakāpeniski izsilda dziļos dermas slāņus.Ievērojamāki dziļāka lāzera stara iedarbība un ādas slāņa dziļā izkarsēšana nodrošina ādas apjoma samazināšanos (liftinga efekts) un atjaunošanās procesa aktivāciju,veco ādas šūnu attīrīšanos,rētu izlīdzināšanos,grumbu izzušanu,uzlabojas ādas optiskās īpašibas.Rētu izzušana notiek pateicoties tam,ka tiek iztvaicēti audi rētas rajonā,kā rezultātā āda izlīdzinās un rētas kļūst praktiski neredzamas.Striju gadījumā tiek iznīcināti saistaudi,kuri veido strijas un āda kļūst gluda.

Atjaunošanās process ilgst apm.7-14 dienas,kad āda izskatās it kā iedegusi,pēc tam ir novērojama virspusēja krevelīte,kura nolobās apm.1-2 nedēļu laikā.Ieteicamais kurss ir 1 procedūra.Pēc procedūras efekts saglabājas apm.1-3 gadus.

FT dziļā ādas lāzeratjaunošana

Indikācijas:

ādas rejuvenācija
paaugstināts ādas blīvums un paplašinātas poras
sīkās un vidējās grumbas
blāva un pelēcīga sejas ādas krāsa
«vārnu kājiņas»
neizteikts sejas ovāls
fotonovecošanās

Dzīves laikā mūsu āda pastāvīgi izjūt stresu,kurš pakāpeniski uzkrājas un beidzot atspoguļojas uz mūsu ādas.Bet Jūs taču zinat ,ka mūsu sasniegumi daudzās situācijās ir ciešī saistīti ar mūsu izskatu.Pateicoties straujai lāzerkosmetoloģijas attīstībai ir piejamas unikālas tehnoloģijas,kuras ir spējīgas atgriezt mums jaunību un skaistumu.Jūsu āda samtaini mirdzēs un izstaros jaunību neatkarīgi no tā cik Jums ir gadu.

Dziļā FT ādas lāzeratjaunošanas procedūra sastāv no vairakiem seansiem .Pusgada laikā veic 4-6 procedūras,kuras nodrošina ilglaicīgu (pat līdz 5 gadiem ) rezultātu un neprasa ilgstošu atjaunošanās periodu.Pēc procedūras formējas jauns audu kolagēna režģis,āda kļūst elastīga,uzlabojas tās struktūra,izlīdzinās grumbas.Precīzi fokusēts lāzera stars iekļūst dziļākajos ādas slāņos neievainojot augšējo ādas slāni.

FT frakcionētā ādas lāzeratjaunošana

Indikācijas:

nelīdzens ādas reljefs
ādas paaugstināts blīvums un paplašinātas poras
blāva un pelēcīga sejas ādas krāsa
«vārnu kājiņas»

Ko vēlās sieviete? Protams būt mūžīgi jaunai ,skaistai un iekārojamai ,un vienmēr sajust sev pievērstos sajūsmas pilnos skatienus.Kā likums pēc 30 sāk piezagties neapmierinātība ar savu izskatu.Diemžēl novecošanas procesi lēnām zogas klāt un atnes daudzas problēmas.Mūsdienās nav obligāti izmantot plastiskā ķirurga pakalpojumus,lai iegūtu jaunu un mirdzošu izskatu.Jaunākās lāzertehnoloģijas nodrošina līdzvērtīgu rezultātu bez ķirurģiskas iejaukšanās. FT frakcionētā ādas rejuvenacijas procedūra stimulē atjaunošanās procesus dziļajos ādas slāņos.Šī procedura ir ieteicama jebkurā vecumā.

Procedūru var veikt jebkuram ādas tipam ,arī vasaras periodā.

Lāzera stars tiek tēmēts caur speciālu frakcionēšanas režģi,kurš sadala lāzera staru daudzos mikrostaros.Tā rezultātā notiek punktveida iedarbība uz ādu,t.s.frakcionētā rejuvenācija, kas izsauc ādas mikro traumatizāciju.Apkārtējās zonas audi atrodas siltuma šoka iespaidā,kas savukārt izraisa pastiprinātu jauna zemādas asinsvadu tīkla veidošanos,kolagēna un elastīna sintēzi. Notiek izteikta reģenerācijas procesu aktivācija dziļākajos slāņos.Pateicoties straujai kolagēna un elastīna sintēzei rodas izteikts liftinga efekts – samazinās ādas apjoms,paātrinās sadzīšanās process. Vizuāli redzams kā atjaunojas ādas elasticitāte, izzūd krunciņas, grumbas un rētas, sašaurinās ādas poras,atjaunojas sejas ādas krāsa-tā kļūst samtaini mirdzoša.

Atjaunošanās process ilgst apmēram 3-5 dienas.Pēc procedūras pacientam ir sajūtas kā pēc saules apdeguma-neliela dedzināšana,neliela tūska. Apmēram 2-3 dienas pēc procedūras āda izskatās kā pēc stipras sauļošanās, neliels apsārtums.Pēc tam apmēram 2 nedēļu laikā saglabājas viegla iedeguma efekts.

Procedūru kurss – 2-3 procedūras ar mēneša intervālu.Efekts redzams uzreiz pēc procedūras.