Botulīna toksīna injekcijas
Procedūras laikā sejas mīmikas muskuļos tiek ievadīti botulīna toksīna preparāti, kas uz laiku bloķē impulsa pārvadi no nerva uz smalko sejas muskulatūru. Tiek atslābināti noteikti sejas muskuļi vai to daļas. Izlīdzinās sejas ādas krunciņas,grumbas un rievas. Botulīna toksīns plaši tiek izmantots, lai uz laiku novērstu ādas novecošanās pazīmes.

Botulīna preparāti ļoti precīzi nelielās devās tiek ievadīti noteiktās zonās. Injekcijas veikšanai tiek izmantota ļoti smalka speciāli botulīna ievadei paredzēta adata. Procedūra nav sāpīga un anestēzija nav nepieciešama.

Botulīna toksīna injekcijas iedarbība saglabājas 6-10 mēnešus.
Zinātniski pierādīts ka laika gaitā botulīna injekciju iedarbība kļūst ilglaicīgāka.

Par visām iespējamām blakusparādībām un ieteikumiem ārsts Jūs informēs pirms procedūras veikšanas.

Visi klīnikas ārsti, kas veic šīs procedūras, ir izgājuši apmācības kursu un ir sertificēti botulīna injekciju veikšanai.

Hiperhidroze (pārmērīga svīšana)

Hiperhidroze ir stāvoklis, ko raksturo pastiprināta svīšana, kas pārsniedz to līmeni, kas ir nepieciešams, lai normāli regulētu ķermeņa temperatūru. Tā izraisa izteiktu diskomfortu gan no psiholoģiskā un emocionālā, gan sociālā viedokļa.

Pārmērīgu svīšanu padusēs, plaukstās, pēdās var novērst ar botulīna toksīna injekciju palīdzību. Šī metode ir efektīva un sniedz noturīgu rezultātu.

Procedūras laikā injicē botulīna toksīna preparātus, kas bloķē sviedru dziedzeru darbību. Efekts parādās 3.– 6. dienā pēc injekcijas un saglabājas 6 – 10 mēnešus. Injekcijas vēlams atkārtot vienu – divas reizes gadā.

Sviedru dziedzeru bloķēšana atsevišķās zonas neietekmē organisma kopējo termoregulāciju, jo organisms sviedrus tad izdala citur.