Procedūru komplekss,kas uzlabo ādas izskatu,struktūru un stāvokli,kā arī stimulē un veicina ādas atjaunošanās procesus.

Hialuronskābe ir cilvēka ādas dabīga sastāvdaļa, kas palīdz mitrināt ādu,atbild par ādas tvirtumu, elastību un piešķir tai apjomu. Ar gadiem hialuronskābes,vitamīnu,aminoskābju,minerālvielu daudzums ādā samazinās, tādējādi āda pakāpeniski zaudē tonusu un noveco.

Bioloģiski aktīvo vielu ievadīšana ādā injekciju veidā ar mērķi stimulēt šūnu aktivitāti tiek saukta parrevitalizāciju.

Revitalizācijas procedūra

  • stimulē ādas fibroblastus-tiek sintezētas jaunas kolagēna un elastīna šķiedras
  • aktivizē audu reģenerācijas procesus
  • atjauno ādas audu ūdens balansu
  • normalizē ādas tonusu,turgoru un elasticitāti
  • izlīdzina ādas reljefu un samazina grumbas un krunciņas
  • izlīdzina rētas un strijas
  • samazina ādas iekaisuma procesus,arī aknes gadījumos
  • uzlabo audu mikrocirkulāciju
  • paātrina ādas atjaunošanās procesus pēc operācijām,ķīmiskajiem un lāzerpīlingiem,apdegumiem,apsaldējumiem

 

Revitalizācija ir inovatīva metode ar kuras palīdzību ādā tiek atjaunots hialuronskābes un citu aktīvo vielu – vitamīnu,mikroelementu,aminoskābju,nostiprinošu un mitrinošu  vielu daudzums ādā,lai nodrošinātu pilnvērtīgu ādas funkcionēšanu.Hialuronskābe piešķir ādai tilpumu neizmainot sejas vaibstus. Iegūtais rezultāts nav pastāvīgs un laika gaitā hialuronskābe organismā dabīgā ceļā noārdās. Injekcijas efekts saglabājas vairākus mēnešus. Tad preparāts dabiski uzsūcas un procedūra jāatkārto. Audi dažkārt saglabā iegūto formu un grumbas vairs neveidojas.Revitalizācijas procedūru veic ar mikroinjekcijām 0,5 – 4 mm dziļumā izmantojot mikroadatas vai mikrokanulas.

Bioloģiski aktīvo vielu ievade ādā ar injekciju palīdzību ir daudz efektīvāka kā tradicionālo kosmētisko līdzekļu (krēmu,serumu u.c.) izmantošana,jo tie nespēj iekļūt ādas dziļākos slāņos.

Pie revitalizācijas preparāti nelielās devās tiek ievadīti tieši ādas problēmzonās,kas nodrošina ilglaicīgu rezultātu.

Pateicoties mikroinjekcijām āda ir spējīga daudz labāk izmantot hialuronskābi,vitamīnus,aminoskābes,fermentus,antioksidantus un citas biologiski aktīvās vielas,kuras veicina elastīna un kolagēna veidošanos.Katram pacientam izmanto individuāli piemeklētus preparātu kokteiļus,kuri ar savu sastāvu uzlabo ādas tekstūru.Revitalizācija izlīdzina un samazina grumbas,uzlabo sejas,kakla,dekoltē zonas,plaukstu virspuses,vēdera,gurnu,dibena ādas tonusu,elasticitāti,krāsu.Samazinās fibroze,strijas,uzlabojas audu mikrocirkulācija,limfas attece.Ādas izskats ir svaigs,veselīgs un jauneklīgs.

Revitalizācija ar dabīgo hialuronskābi un autoplazmu.

Dabīgās hialuronskābes un autoplazmas injekcijas, saturošas bioloģiski aktīvās vielas, veicina audu reģenerāciju un aizsargā tos no brīvo radikāļu iedarbības.Hialuronskābe un autoplazma izlīdzina ādas reljefu,novērš grumbu rašanos un efektīvi kavē novecošanas procesus.

Autoplazmorevitalizācijas metodes pamatā ir paša pacienta asins ārstnieciskā potenciāla izmantošana,no kuras,pateicoties īpašai patentētai tehnologijai,iegūst trombocītiem bagātinātu plazmu (PRP-Platelet Rich Plasma) ar augšanas faktoriem.Plazma bagātīgi satur vitamīnus,aminoskābes,olbaltumus,hormonus un citas bioloģiski aktīvās vielas dabīgās attiecībās.

PRP terapija ir absolūti dabīga procedūra.

Visas autoplazmas sastāvdaļas tiek iegūtas no paša pacienta asinīm,līdz ar to netiek novērotas alerģiskas vai autoimūnas reakcijas.

Autoplazmas sagatavošana notiek ātri un droši.

No pacienta vēnas speciālā stobriņā tiek paņemtas asins. Izmantojot centrifūgu tiek iegūta autoplazma.Stobriņā atrodas patentēts gēls,kurš centrifugēšanas laikā atdala eritrocītus un leikocītus no asins plazmas.

Iegūto trombocitāro autoplazmu izmanto intradermālām injekcijām.

Procedūras rezultāti ir redzami uzreiz pēc procedūras un saglabājas vairākus mēnešus.Pēc laika notiek dabīgs noārdīšanās process un procedūru ir ieteicams atkārtot.Efekta noturība ir atkarīga no vairākiem faktoriem-pacienta vecuma,ādas stāvokļa,vispārējā veselības stāvokļa,dzīves veida un procedūru veikšanas biežuma.Tiek ieteikts uzturošās procedūras veikt ik pa 2-6 mēnešiem.

Revitalizācija ieņem īpašu vietu estētiskās medicīnas procedūru klāstā un tiek uzskatīta par visiedarbīgāko neķirurģisko metodi ādas atjaunošanā un kopšanā.

Autoplazma + reģenerācija + revitalizācija
(vienā procedūrā) - rokas

Autoplazma + reģeneracija + revitalizacija
(viena procedūra) zods + kakls + dekoltē

Autoplazma + reģenerācija + revitalizācija
(vienā procedūrā) - seja

Meistarklase ER klīnika - Kiprā

Meistarklase ER klīnika - Helsinkos

Kontūrplastika

2020.10.10 Rīga (Dr.V.Hramkovs / Др.В.Храмков)

Meistarklase ER klīnika - Milāna, Itālija

Meistarklase ER klīnika - Kijeva

Meistarklase ER klīnika - Rīga