FT lāzerepilācija

Unikālā FT lāzertehnoloģija palīdzēs Jums uz ilgiem laikiem atbrīvoties no nevēlamiem matiņiem.

Indikācijas

nevēlami matiņi
hirsutisms – sindroms, kuru novēro sievietēm un kam rakturīga palielināta apmatojuma augšana uz sejas, ķermeņa, rokām un kājām.
hipertrihoze   pārmērīga matu augšana jebkurā ķermeņa apvidū

Pastiprināta matu augšana ir viena no aktuālākajām mūsdienu kosmetoloģijas problēmām, kas rada zināmas neērtības gan sievietēm, gan vīriešiem. Var veikt epilāciju ar vaska palīdzību, skuvekli, elektro vai fotoepilāciju, bet uz ilgu laiku problēma atrisināta netiks.

Nevēlamu matu problēma var būt saistīta ari ar dažādām saslimšanām.

Hirsutisma gadījumā sievietēm uz zoda, augšlūpas, krūtīm un kājām pastiprināti parādās gari un pigmentēti matiņi. Hipertrihoze -saslimšana kurai raksturīga pastiprināta matu augšana zonās, kur parasti matiņi neaug.

Unikālā lāzerepilācijas procedūra ar neodīma lāzeri ir efektīva pie tumšiem krāsas matiņiem. Tāpat lāzerepilācija palīdzēs pie ieaugušu matiņu problēmām.

Matu augšanā izšķir 3 fāzes –

1.anagēna fāze – aktīvā augšana, kas raksturojas ar augstu metabolisko aktivitāti, ātru šūnu dalīšanos matu somiņā

2.katagēna fāze – pārejas fāze,kas ilgst apm.2-4 nedēļas, kad notiek matu folikula degradācija un pāreja miera fāzē

3.telogēna fāze – miera fāze , kura ilgst apm. 2-5 mēnešus

Lāzerepilācija ir efektīva, kad mats atrodas anagēna-augšanas fāzē.Tas ir iemesls kāpēc lāzerepilācijas kurss pēc zināma laika ir jāatkārto.Intervāls starp procedūrām ir no 4 nedēļām lidz 2 mēnešiem.Padušu,bikini zonā un sejai atkārtotu procedūru veic pēc 4-6 nedēļām, bet tikai tad kad atsākas matiņu augšana.Apakšdelmiem,mugurai,krūtīm,kājām atkārtotu procedūru veic apm.pēc 2 mēnešiem.

Epilācijas laikā lāzera stars iedarbojas uz matu folikulu no kura aug matiņš. Iedarbības rezultātā matu folikuls tiek uzkarsēts un noārdās tā augšanas zona, kā rezultātā bremzējas matu augšana. Apmēram 2 -3 nedēļu laikā pēc procedūras notiek matiņu izkrišana.

Lāzerepilācijas kurss ir 6-8 procedūras, kas nodrošina visu matiņu apstrādi,kas atrodas aktīvās augšanas fāzē.Pēc pilna terapijas kursa nevēlamie matiņi Jūs netraucēs ļoti ilgu laiku.

Uzmanību !

2-3 dienas pirms procedūras apmatojums ir jānoskuj.

Pēc procedūras 2-3 dienas nav ieteicamas karstas vannas un pirts.

Lāzerepilācija netiek veikta grūtniecības laikā, onkoloģisko slimību pacientiem, epilepsijas slimniekiem, pie aktīvas herpes vīrusu infekcijas (aukstumpumpas).