Aknes ārstēšana ar Fotona lāzeri

Jaunākā FT lāzera tehnoloģija ar Nd:YAG ( neodīma ) lāzeri nodrošina izcilu ārstniecisko un kosmētisko rezultātu aknes ārstēšanā.

Indikācijas

Akne
Pēcaknes rētas

Procedūra.

Procedūru veic gan akūtajā fāzē ar mērķi samazināt iekaisuma procesu, gan pēc akūtā perioda, lai novērstu iespējamo recidīvu. Pēcaknes rētu gadījumos procedūras mērķis ir izlīdzināt rētu atstātās pēdas un padarīt ādu gludu.

Pie akūtā iekaisuma ieteicamais procedūru kurss ir 4-5 procedūras. Intervāls- 3 dienas pēc kārtas, tad pēc 3-4 dienām veic 1-2 procedūras.Atkārtota iekaisuma gadījumā ieteicams veikt procedūru savlaicīgi, lai nepieļautu procesa paasinājumu.Tālāka ārstēšana tiek nozīmēta individuāli atkarībā no procesa smaguma un saslimšanas ilguma.                                                  

Acne

Pinnes jeb pūtītes (latīņu: acne) ir izplatīta ādas slimība, kas izpaužas kā mazi strutaini ādas audu iekaisumi pastiprinātas tauku dziedzeru sekrēcijas rezultātā. Tās visbiežāk skar seju, muguru un krūtis. Pinnes parasti pastiprināti parādās pubertātes vecumā, bet tās var būt arī maziem bērniem un pieaugušiem cilvēkiem dažādu iemeslu dēļ. Piņņu ārstēšanas pamatā ir iekšējo orgānu darbības traucējumu novēršana.
Pinnes pēc izskata un izveidošanās procesa iedalās baltajās pinnēs (milium), melnajās pinnēs jeb komedonos (comedo), parastajās jeb jaunības pinnēs (acne vulgaris, acne juvenilis), mezglveida pinnēs (acne conglobata) un sarkanajās pinnēs (acne rosacea).To veidošanos nosaka hormonālās izmaiņas, medikamentu lietošana, kuņģa-zarnu trakta saslimšanas, stress, pazemināta imunitāte, dažāda veida alerģijas, atsevišķu kosmētisko līdzekļu lietošana,iedzimtība
http://en.wikipedia.org/wiki/Acne_vulgaris

Īpaši izplatīta šī problēma ir pusaudžu vidū, kaut gan acnes var attīstīties arī pēc 20 gadiem un pusmūža vecumā. Acnes sekas bieži saglabājas uz mūžu rētu, negludumu un padziļinājumu veidā.Daudziem cilvēkiem tas sagādā arī smagas psiholoģiskas problēmas.

Kosmētiskie līdzekļi un medikamenti nespēj atrisināt visas ar akni saistītās problēmas. Jaunākās Fotonas tehnoloģijas sniedz risinājumu aknes un pēcaknes ārstēšanai – nodrošinot unikālu kosmētisko un ārstniecisko rezultātu. Aknes ārstēšana ar FT lāzeri ir absolūti droša, jo netiek bojāti ādas virsējie slāņi. Pēcaknes gadījumos lāzera stars izlīdzina un mīkstina rētas, padarot tās praktiski neredzamas.

Procedūras laikā lāzera stari iekļūst dziļākajos ādas slāņos iznīcinot iekaisumu izsaucošās baktērijas.Lāzera stars īslaicīgu impulsu režīmā iedarbojas uz katru iekaisuma perēkli sakarsējot audus līdz temperatūrai, pie kuras baktērijas iet bojā. Procedūras norise ir absolūti nesāpīga. Pēc procedūras iekaisums, tūska un apsārtums pakāpeniski samazinās un izzūd. Vienlaicīgi lāzera stars aktivizē jaunu kolagēna šķiedru veidošanos, vielmaiņas procesu aktivizēšanos, ādas ragveida slāņa nolobīšanos. Āda attīrās no iekaisuma perēkļiem un kļūst gluda.

 

Ādas pigmentācijas likvidēšana ar FT lāzeri

Indikācijas:

 

Pigmentācijas

Pigmentētas rētas

Vasarraibumi

Seborejas keratoze

”saules” plankumi

epidermālas dzimumzīmes

posttraumatiskas pigmentācijas

Katrs cilvēks agri vai vēlu saskaras ar tādu problēmu kā pigmentācijas veidošanos. Pigmentplankumu parādīšanās uz sejas un ķermeņa rada zināmu diskomfortu.

Pigmentplankumi veidojas pastiprinātas melanīna koncentrācijas rezultātā,kurš iekrāso ādu dzeltenīgi brūnos toņos. Izplatītākie iemesli ir ādas novecošana,ilgstoša atrašanās saulē,pārmērīga solāriju apmeklēšana,grūtniecība,hormonālā līmeņa izmaiņas,vielmaiņas traucējumi,atsevišķas saslimšanas, u.c.

Pastiprināta ādas pigmentācija daudzos gadījumos var apgrūtināt ļaundabīgu ādas audzēju, piem.melanomas,diagnostiku.

Cīņā ar ādas pigmentāciju izmanto daudzas metodes-krioterapiju,fototerapiju,zemas enerģijas impulsterapiju,skābju pīlingu,ādu balinošos preparātus u.c..Tomēr izmantojot šīs metodes reti tiek sagaidīts vēlamais un rezultāts nav noturīgs.Šodien neapstrīdāmi labāko un noturīgāko rezultātu var iegūt izmantojot jaunākās lāzertehnoloģijas,kuras nodrošina jebkuras izcelsmes pigmentācijas likvidēšanu.

Procedūras apraksts:

FT lāzera pigmentācijas noņemšanas procedūra-ātri,komfortabli,nesāpīgi,efektīvi,ar izcilu rezultātu.Nedēļas laikā pēc procedūras varēs novērot ilgi gaidīto-pigmentācijas izzušanu.

Katram pacientam tiek piemeklēti atbilstoši procedūras parametri.

Procedūras būtība:

FT lāzertehnoloģija nodrošina pakāpenisku pigmenta noārdīšanos.Pēc lāzera stara iedarbības uz ādu veidojas jaunas ādas šūnas bez pastiprinātas pigmentācijas,kā rezultātā atjaunojas dabīgā ādas krāsa.Pigmentācijas vietā atjaunojas tīra un vesela āda.Procedūra nav sāpīga un tās veikšanai nav nepieciešama anestēzija.

Rezultāts:

novērojams apm.pēc 2 nedēļām pēc procedūras.

Ārstēšanas kurss:

Atkarībā no pigmentācijas dziļuma un apjoma-no 1-3 procedūrām ar 3-4 nedēļu intervālu.

Rehabilitācijas periods:

Līdz 2 nedēļām. Procedūras vietā 1-2 dienas iespējams neliels pietūkums. 5-7 dienas saglabāsies neliela krevelīte,kura pakāpeniski sadzīs bez rētu veidošanās.